Cena Dach - poszycie z szyberdachem Subaru Legacy Cena
Sprzedawcy części samochodowych Subaru Legacy pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Dach - poszycie z szyberdachem.
Części samochodowe w kategorii Karoseria.
Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-30 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-08 - numer oferty 31303831.
Część używana Dach - poszycie z szyberdachem do Subaru Legacy IV i widnieje tutaj jako do sprzedania.
Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 3 sztuk tych części samochodowych.
Cena Dach - poszycie z szyberdachem Subaru Legacy IV 2.3 2007 cabrio.
Tanio Dach - poszycie z szyberdachem Subaru Legacy IV 2.3 2007 cabrio.
To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2006.
Bryła tego samochodu to cabrio i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Subaru.
Ten model Legacy wychodził w takich wersjach I, I FL, II, III, IV, IV FL, V, VI.
Opinie mechaników i blacharzy
Kupiłem na złomowisku samochodowym dach - poszycie z szyberdachem . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Subaru Legacy wersja IV.
Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Subaru Legacy.
To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne.
Dowiedziałem się od kolegi że Subaru Legacy ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny.
Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Legacy bo mnie to nie interesuje.
Słyszałem ile kosztują części używane do Subaru Legacy.
Ważne że mi się nie psuje.
Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem dach - poszycie z szyberdachem do Legacy.
Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem.
Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem
Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem dach - poszycie z szyberdachem.
Zamontowałem dach - poszycie z szyberdachem do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu.
Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach.
Zgłosiłem poszukiwanie dach - poszycie z szyberdachem na motoger.pl .
To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm.
Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.
Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Subaru Legacy.
Kurde będę musiał znaleźć część dach - poszycie z szyberdachem.
nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Subaru Legacy.
Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić dach - poszycie z szyberdachem w Subaru Legacy.
To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli
Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę dach - poszycie z szyberdachem do Subaru Legacy.
Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić dach - poszycie z szyberdachem.
Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem.
Moje oczy nie widział tak wiele dach - poszycie z szyberdachem.
Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Subaru Legacy na części.
KONTAKT
tanio Dach - poszycie z szyberdachem Subaru Legacy IV
Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii
Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm z Polski.